10.8 C
Скопје
28. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Кога ќе видите како оваа девојка го паркира своето Бе-Ем-Ве, ќе се изненадите (видео)

Велат дека жените не се баш така добри возачи, но кога ќе погледнете како оваа девојка го паркира своето Бе-Ем-Ве ќе останете во шок.

Погледнете за што се работи: