12.8 C
Скопје
29. мај 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Мајката ги запознала своите мачиња со стариот пријател. Она што следело ќе ви го растопи срцето

Оваа мачка сакала да го посети својот стар пријател – куче. Но, овој пат не била сама. Со себе ги повела своите малечки, новородени мачиња.

Она што следело ќе ви го растопи срцето…

Погледнете и споделете со пријателите: