6.8 C
Скопје
18. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Заспал на работа, а она што му го направиле колегите ќе го памти цел живот!

Она што ќе го видите во продолжение е снимено во еден центар за поддршка на корисници. Имено, еден од работниците не можел да издржи, па заспал на работното место.

Не можел ниту да сонува што ќе му подготват неговите пријатели и колеги…

Спонзорирано: