12.8 C
Скопје
1. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Македонија

Снег вее низ Македонија – ова се температурите во моментов

Снег вее низ Македонија – ова се температурите во моментов

Снег вее на повеќе места низ Македонија.

Во делови од земјава снежните врнежи се поинтензивни.

Ова се температурите во Македонија во моментот.