7.8 C
Скопје
26. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Слушнал необични крикови од дворот на соседот. Кога отишол да провери, имал што да види…

На светот постојат два вида луѓе, оние кои повредуваат животни и уживаат во тоа, и оние кои ќе направат се` за да им помогнат.

Во следното видео, ќе видите човек кој слушнал необични крикови кои доаѓале од соседниот двор. Кога влегол таму, видел нешто што сигурно не го очекувал. Погледнете на видеото…