10.8 C
Скопје
28. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Го ставил штотуку роденото маче пред носот на питбул. Погледнете што се случило…

Веруваме дека многумина од вас имаат лошо мислење за питбулите, но ова видео го докажува спротивното. Погледнете…