21.8 C
Скопје
28. септември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Од стари фармерки направи нешто што ќе ве воодушеви!

Речиси сите имаат стари фармерки кои веќе не ги носат.

Овој интересен проект ќе ви покаже дека може да ги искористите на прекрасен начин.

Погледнете…