6.8 C
Скопје
6. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » вибер
CentarМозаикТехнологија

Дали сте ги пробале: Еве ги новите и интересни опции кои ги воведе Вибер

M T
Како и сите популарни апликации за комуникација, Вибер се обидува да привлече нови корисници на различни начини, додека на старите им дава доволно новитети за...
CentarТехнологија

Како да се заштитите кога ќе ви стигне порака со измама на Вибер?

M T
Што ако добиете линк, број или е-mail од непознат број на Вибер? Линкови, e-mail адреси и броеви од непознати извори може да предизвикаат значителна штета....