28.8 C
Скопје
27. септември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : радар

Centar Македонија ТОП ВЕСТИ

Нема веќе високи казни за сообраќајни прекршоци – Најниската казна ќе биде 900 денари

CENTAR MKD
На денешната седница, Владата на Македонија усвои предлози и измени на серија закони од надлежност на Министерството за внатрешни работи заради усогласувањето со претходно донесениот...