6.8 C
Скопје
6. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » мистерија
CentarМозаик

Мистеријата конечно е решена: Еве зошто на жените често им е поладно отколку на мажите

M T
Ако сте надвор и сонцето почне да заоѓа, жените СЕКОГАШ први се жалат дека им е студено. Научниците конечно ја решија мистеријата и одговорија на...