8.8 C
Скопје
23. септември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
+ Centar Локално

(ФОТО) Шилегов: За десет дена го реконструиравме Булеварот „Крсте Мисирков“

Градоначалникот на Скопје Петре Шилегов, на неговиот фејсбук профил објави фотографии од крајната фаза на реконструкцијата на Булеварот „Крсте Мисирков“.

„Бул. Крсте Мисирков. Кај Судска палата. За 10 дена !!!

Loading …

Скопје, една поинаква приказна !!!“ – напиша Шилегов на неговиот фејсбук профил.