Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Промена на сообраќајниот режим на патот Неготино-Демир Капија

Виадукт трејд- ДООЕЛ денеска ќе започне со изведување градежни активности при поставување на индуктивни јамки на Регионален пат 1102 Неготино-Демир Капија, во времетраење од еден ден, за што ќе се изврши промена на режимот на сообраќај, соопшти АМСМ./Makfax

Loading…


Во тренд…