Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Познатиот пејач на Продиџи пронајден мртов

Кит Флинт (46), пејачот на бендот „Продиџи“ пронајден е мртов во својот стан.

Телото на пејачот, полицијата го нашла во понеделникот наутро, откако добиле дојава од итната служба за човек во несвесна состојба.

error: Соддржината е заштитена.