16.8 C
Скопје
13. август 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » татко
Македонија

Жител на Кичево приведен под сомнение дека го убил својот татко

M T
Во полициската станица во Кичево синоќа бил приведен 30-годишен жител на овој град, со иницијали М.М, поради сомнение дека со остар предмет му нанел повреди...
Свет

Девојче дозна дека ја смениле во породилната болница, сега ја тужи болницата за повеќе од 2.9 милиони евра

M T
Шпанската тинејџерка, која по речиси 20 години откри дека по грешка е заменета откако се родила во родилна болница, одлучи да ја тужи здравствената институција...
Мозаик

Татко ја принуди својата ќерка (16) да ја избричи главата, откако таа и се потсмеваше на девојка болна од рак

M T
Таткото на една тинејџерка откри на Редит зошто ја натера својата 16-годишна ќерка да ја избричи главата. Имено, тој објасни дека неговата поранешна сопруга била...
Мозаик

Мало момче не можело да ги задржи солзите на венчавката на својот татко, особено кога слушнало што му рекла невестата

CENTAR MKD
Преслаткиот 4-годишник Гејг не можел да ги задржи солзите кога неговиот татко, американскиот маринец Џошуа Њувил се оженил со Емили Лихан. Малечкиот Гејг добро се...