19.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » бременост
Здравје

Експертите тврдат: Грипот и бременоста имаат три заеднички симптоми

M T
Бидејќи симптомите на грип можат да бидат вообичаени за некои други феномени, како што се оние предизвикани од бременоста, може да биде тешко да се...
CentarМакедонија

Филипче: Донесовме нов Закон за прекинување на бременоста, со кој волјата на жената ја ставивме на прво место

CENTAR MKD
ФЕЈСБУК СТАТУС НА ВЕНКО ФИЛИПЧЕ: Донесовме нов Закон за прекинување на бременоста, со кој волјата на жената ја ставивме на прво место. На глобално ниво...