16.8 C
Скопје
13. август 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » напиток
Centar Мозаик

Доволни се само две лажички дневно: Овој напиток ги ТОПИ мастите од стомакот

M T
Доколку сакате да ослабете и да изгледате совршено во бикини, овој напиток може значително да ви помогне. Вишокот килограми не е само естетски проблем, туку...
Centar Мозаик Здравје

ИСЧИСТЕТЕ ГО ТЕЛОТО ОД ТОКСИНИ – Овој напиток од САМО од 2 состојки прави чуда за телото

M T
Летото е идеална мотивација да го доведеме нашето тело во рамнотежа и да ги отстраниме непотребните маснотии околу стомакот. Овој напиток е одличен за чистење...
Мозаик Здравје

Напиток кој го забрзува метаболизмот, топи килограми и го чисти црниот дроб – Потребни се само две состојки

M T
Топлата вода со лимон ќе направи чуда за вашето тело, бидејќи ќе го забрза метаболизмот и ќе го реши проблемот со вишокот килограми. Пред да...
Centar Здравје Во тренд...

Овој напиток од само четири состојки природно го зајакнува имунитетот

M T
Сезона е на настинка и грип, затоа бидете подготвени. Зајакнете го вашиот имунитет природно со овој моќен напиток што можете да го направите дома. Ви...
Centar Мозаик Направи Сам

СЕ МАЧИТЕ ЛИ ДА ЗАСПИЕТЕ? Со ОВОЈ напиток ќе заспиете како бебе

M T
Овој напиток ќе ви помогне да заспиете. Ако имате проблем да заспиете и не можете да најдете природен начин да успеете, пробајте ја оваа магична...