16.8 C
Скопје
13. август 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » масти
Centar Мозаик

Доволни се само две лажички дневно: Овој напиток ги ТОПИ мастите од стомакот

M T
Доколку сакате да ослабете и да изгледате совршено во бикини, овој напиток може значително да ви помогне. Вишокот килограми не е само естетски проблем, туку...
Мозаик

Тоа е омилениот појадок, а има најмногу масти: Комбинацијата на овие 2 намирници создава целулит и маснотии

M T
Еден од најголемите проблеми што го имаат и мажите и жените е создавањето сало на стомакот. Тоа се случува поради неправилна исхрана, но особено поради...