Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » девојка
Македонија

Девојка доби тешки повреди кога излета со автомобилот од патот

M T
Дваесет и четиригодишна девојка од Куманово доби тешки повреди во сообраќајна несреќа што се случи на патот Куманово – с. Пчиња на местото наречено Менкова...
Свет

Исчезната девојка за која се верува дека е ќерка на Путин

M T
Тинејџерка за која се верува дека е вонбрачна ќерка на рускиот претседател Владимир Путин, наводно исчезнала откако на социјалните мрежи го покажала пентхаусот на мајка...
Мозаик

Ова не го очекуваше – ПЛАНИРАВ ДА СЕ ОЖЕНАМ СО НЕА…“ Момчето ја дознало СУРОВАТА ВИСТИНА за својата вереница, а потоа таа му ги ПРИЗНА ДЕТАЛИТЕ!

M T
Некој само во бракот открива мрачни тајни од своето минато, а некој се уште е во врска и за влакно го „избегнува куршумот“. И двете...
Македонија

Автомобил удри во девојка во Скопје

M T
Тешко повредена 28-годишна скопјанка откако во неа утрото удрил автомобил на бул.„Александар Македонски“ во Скопје. „ Патничко возило „ауди“, со скопски регистарски ознаки, управувано од...
Македонија

Девојка на електричен тротинет тешко повредена во Скопје

M T
На крстосницата од скопските улици „Македонско-косовска бригада“ и„Втора македонска бригада“ вчера во попладневните часови се случила сообраќајна незгода во која тешко е повредена 22-годишна девојка...
Мозаик

Во обид да направи селфи жена испаднала од автомобил на автопат крај Лондон

CENTAR MKD
Жена испаднала од автомобил на фреквентен автопат во околината на Лондон додека висела низ прозорецот од сопатничката страна снимајќи видео за „Снепчет“, соопшти локалната полиција,...
Мозаик

Ја наговорил девојката да облече гаѓички со вибрации: А потоа и приредил непријатно изненадување (Видео)

CENTAR MKD
Ја наговорил девојката да облече гаѓички со вибрации: А потоа и приредил непријатно изненадување (Видео) Јутјуберот Хами неодамна објавил снимка од помалку невкусна шега која...