6.8 C
Скопје
9. декември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : бмв

Свет

Србин дивеел со „бмв“ во Будва, меѓу прегазените пешаци и двајца охриѓани

M T
Двајца македонски државјани се повредени во Будва кога 20-годишно момче со автомобил прегазило шестмина пешаци. Повредени се Љ. П. (70) и Н. Ц. (50), двајцата...