11.8 C
Скопје
26. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » глумово
CentarМакедонија

Во тек акција на полицијата – Правеле свадба во Глумово со неколкустотина гости

CENTAR MKD
Заедничка акција на полицијата и пазарната инспекција вечерва во село Глумово околу 21 часот. Како што информира Канал 5 вечерва околу 21 часот полицијата и...