29.8 C
Скопје
10. август 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » билал касами
Centar Македонија Во тренд...

Владата предводена од Зоран Заев добива засилување во Парламентот?

CENTAR MKD
Во вечерашното интервју за Клик Плус на телевизијата 21, лидерот на Беса, Билал Касами најави дека Владата предводена од СДСМ ќе добие уште поголема поддршка...