13.8 C
Скопје
18. јуни 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » 300 евра поврат за плински уред

Tag : 300 евра поврат за плински уред

Субвенции Centar Бизнис Во тренд...

Заев соопшти детали за новата владина мерка: По 18.000 денари поврат кон граѓаните

CENTAR MKD
Сите граѓани кои ќе купат и вградат уред на погон на течен гас (ТНГ), метан или друг вид алтернативно гориво во возилата ќе имаат можност...