Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » Showbiz » Page 26

Category : Showbiz

Showbiz

Како звучат најпознатите детски евергрини после 20 години во Божиќниот специјал на „Еден на Еден“ (Видео)

CENTAR MKD
Во недела во 18:50 часот на „Канал 5“ телевизија ќе имате можност да го погледнете Божиќниот специјал со детски евергрини во најгледаното ток-шоу „Еден на...
Showbiz

Падна смеење за сите пари: Погледнете го новогодишниот специјал на „Еден на Еден“ (Видео)

CENTAR MKD
Падна смеење за сите пари: Погледнете го новогодишниот специјал на „Еден на Еден“ (Видео) Во неделата на само неколку часа пред дочекот на најлудата ноќ...
Showbiz

Ова не се пропушта: Новогодишен стенд-ап во „Еден на Еден“ со Тин, Марјан, Атанас и Тино (Видео)

CENTAR MKD
Велат дека смеењето го продолжува животот и веруваме дека навистина е така. Затоа, додека се подготвувате за дочекот на најлудата ноќ, не го пропуштајте новогодишниот...
Showbiz

Пиштоли, ајвар и скара – Зевзеците гости во „Еден на Еден“ (Видео)

CENTAR MKD
Во неделата се емитуваше уште едно одлично издание на најгледаното ток-шоу „Еден на Еден“. Домаќинот Жарко Димитроски го угости триото од познатата емисија „Зевзекманија“. „Главниот“...
Showbiz

„Еден на Еден“: Триото од „Зевзекманија“ раскажаа за нивните згоди и незгоди (видео)

CENTAR MKD
Ве очекува уште едно одлично издание на најгледаното ток-шоу во Македонија, „Еден на Еден“. Овој пат домаќинот Жаре го угости триото од познатата емисија „Зевзекманија“....
Showbiz

Солзи до небо: Актерката со чиј лик пораснавме почина во страшна сообраќајка со нејзиниот сопруг

CENTAR MKD
Колумбиската актерка Адриана Кампос и нејзиниот сопруг Карлос Ринкон загинаа вчера во сообраќајна несреќа. Убавата актерка која во нашата јавност е позната по многу теленовели...
Showbiz

Сашко Коцев во Еден на Еден: За мекиците, калашниковот и градоначалникот (Видео)

CENTAR MKD
Ако го пропуштивте последното издание на “Еден на Еден”, имате добра причина да се каете, бидејќи водителот Жаре го угости еден од нашите најдобри актери,...
Showbiz

Тинејџер почнал да пее, а потоа членовите на жирито му рекле да го погледне седиштето покрај неговата мајка (Видео)

CENTAR MKD
Младиот талент Реубен Греј, верувал дека неговиот најголем фан, неговиот татко, нема да може да присуствува на аудицијата на која настапувал. 16-годишникот бил тажен бидејќи...
Showbiz

Фолк пејачката Сања Ристеска објави видеозапис за темата „Ќе те полудам“

CENTAR MKD
Фолк пејачката Сања Ристеска го објави новиот видеозапис за песната „Ќе те полудам“ во кој се појавува со целосно изменет изглед кој ги воодушеви обожавателите....
Showbiz

(ВИДЕО) Македонската естрада со нова музичка верзија на божиќната песна „Вечниот Бог“

CENTAR MKD
Најпопуларните пејачи од македонската поп-естрада решија во пресрет на Бадник и Божик да не’ изненадат со освежена верзија на една од најпознатите божикни песни во...
Showbiz

Најгледаната емисија за оваа сезона: Гостуваат Игор Џамбазов и Елена Ристеска (Видео)

CENTAR MKD
Во неделата во „Еден на Еден“ имавте можност да го гледате гостувањето на легендарниот Игор Џамбазов, но и на една од нашите најубави пејачки, Елена...