Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » странски државјанки
Македонија

Уапсени четири странски државјанки при контрола во повеќе угостителски објекти во Тетово

M T
Во периодот од 22.50 часот на 10.11. до 01.00 часот на 11.11.2021, полициски службеници на СВР Тетово, Националната единица за сузбивање на криумчарење мигранти и...