16.8 C
Скопје
13. август 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » раце
Centar Мозаик Здравје

Пецкање или слабо ракување: 10 проблеми со рацете и можни болести

M T
Лекарите не мора да бидат читатели на дланки за да добијат неверојатни здравствени предвидувања. Вашите раце кажуваат многу, особено кога нешто не работи како што...
Мозаик

Двајца бездомници се натпреварувале во туркање на раце за пари, на крај се случил неочекуван пресврт

CENTAR MKD
Двајца бездомници се натпреварувале во туркање на раце за пари, на крај се случил неочекуван пресврт! Двајца бездомници се случајно избрани за натпреварување во туркање...