Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : приватност

Технологија

WhatsApp воведува нова опција која ќе им се допадне на сите што сакаат приватност

M T
Апликацијата WhatsApp во сопственост на Фејсбук, според податоци за најмногу преземани апликации минатата година, влезе во топ 5, а за да остане на таа позиција,...