1.8 C
Скопје
11. декември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » најдоброто
МАКЕДОНИЈА

Константин Георгиески: Охрид заслужува да оди напред, а охриѓани го заслужуваат најдоброто

M T
Прес конференција број 2 на кандидатот за градоначалник Константин Георгиески: Почитувани охриѓани Дојде време на вистинскиот избор, дојде време на вистинската одлука за Охрид. Дојде...
МАКЕДОНИЈАТОП ВЕСТИ

Заев: Заедно направивме многу, одберете го најдоброто за вас, за вашата општина и нашата татковина

M T
Заедно направивме многу. Заедно победивме режим. Заедно минавме низ тешки мигови и премрежија. Не беше лесно да се надминат препреките и да се ослободи државата....
МАКЕДОНИЈАИЗБОР

Заев: Нашата советничка листа го носи Најдоброто за Боговиње, посветени сме на рамномерен развој

M T
“Нашите кандидати за советници и носителот на советничката листа, Мемет Ајредини, ве уверувам – го носат Најдоброто во Боговиње”, им порача претседателот на СДСМ Зоран...