10.8 C
Скопје
2. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » советничка листа
МАКЕДОНИЈАИЗБОР

Заев: Нашата советничка листа го носи Најдоброто за Боговиње, посветени сме на рамномерен развој

M T
“Нашите кандидати за советници и носителот на советничката листа, Мемет Ајредини, ве уверувам – го носат Најдоброто во Боговиње”, им порача претседателот на СДСМ Зоран...