Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : корисници

Centar Мозаик Технологија Во тренд...

Предупредување за корисниците на WhatsApp: Ако добиете ваква порака, некој се обидува да ве хакира

M T
Корисници на WhatsApp, внимавајте на опасната измама која ве хакира за само неколку секунди! За среќа, лесно е да се забележи – но исклучително е...
Centar Технологија Во тренд...

Додадени и други опции: Телеграм конечно започнува групни видео повици

M T
Веќе се знае дека оние учесници во групни повици, кои пристапуваа до комуникацијата преку звук, се неограничени и дека само првите 30 лица кои се...