Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » изборни ветувања
МакедонијаТОП ВЕСТИ

СДСМ: Ги исполнуваме изборните ветувања, просечната плата достигнува 30.000 денари

M T
Економските политики што ги презема Владата предводена од СДСМ даваат реални, видливи резултати. И во време на глобална економска и здравствена криза не застанува растот...
МакедонијаВо тренд...

Герасимовски: Отвораме три нови пензионерски клубови – ги реализираме изборните ветувања

M T
Градоначалникот на општина Центар, Горан Герасимовски, утринава во својот кабинет се сретна со претседателот на Здружението на пензионери на општина Центар, Спиро Николовски, и со...