Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » пензионерски клубови
МакедонијаВо тренд...

Герасимовски: Отвораме три нови пензионерски клубови – ги реализираме изборните ветувања

M T
Градоначалникот на општина Центар, Горан Герасимовски, утринава во својот кабинет се сретна со претседателот на Здружението на пензионери на општина Центар, Спиро Николовски, и со...