15.8 C
Скопје
17. септември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : фаворит

Македонија ТОП ВЕСТИ

СДСМ: Во понудата за градоначалници на ВМРО-ДПМНЕ не верува ниту Мицкоски, СДСМ е убедлив фаворит и победник на изборите

M T
Соопштение на СДСМ: Во понудата за градоначалници на ВМРО-ДПМНЕ не верува ниту Мицкоски, СДСМ е убедлив фаворит и победник на изборите Вчерашното претставување на кандидатите...
Македонија ТОП ВЕСТИ

СДСМ: Анкетите потврдуваат дека СДСМ е убедлив фаворит кој го има најдоброто, нереформираното ВМРО-ДПМНЕ нема доверба од граѓаните

M T
Соопштение на СДСМ: Анкетата на Брима е вистинска потврда дека граѓаните ги препознаваат одговорните, државнички политики на СДСМ предводена од претседателот Зоран Заев. СДСМ има...
Македонија Во тренд...

СДСМ е фаворит на претстојните избори, го има најдоброто за секоја општина, ВМРО-ДПМНЕ е сама и изолирана во своите деструкции, велат од владејачката партија

M T
Реакција од СДСМ на прес-конференцијата на Миле Лефков од ВМРО ДПМНЕ: ВМРО-ДПМНЕ нема кандидати за претстојните локални избори, никој не сака да соработува со лузери,...
Centar Македонија ТОП ВЕСТИ

Заев: СДСМ е фаворит на локалните избори

CENTAR MKD
СДСМ е фаворит на локалните избори, затоа што граѓаните, јавноста, сите знаат дека напредок и развој е возможен само со СДСМ, вели премиерот и претседател...