16.8 C
Скопје
13. август 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » дамјан манчевски
Centar Македонија

Петре Шилегов: За Дамјан. Се знаеме одамна, бајаги години…

CENTAR MKD
Фејсбук статус на Петре Шилегов: За Дамјан: Се знаеме одамна. Бајаги години. Се сеќавам кога ме викна некаде во јуни 2013 и ми рече: ќе...
Centar Македонија Во тренд...

Дамјан Манчевски си поднесе оставка од пратеничката функција

CENTAR MKD
Поранешниот министер за информатичко општество и администрација, Дамјан Манчевски денеска си поднесе оставка од својата пратеничка функција. Откако информацијата ќе стигне до ДИК, оваа институција...