Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » Мозаик » Page 293

Category : Мозаик

Мозаик

Љубов која не знае за граници: Херојски подвиг на куче кое помислило дека сопственикот се дави

root_u0sbii7v
Кучињата често покажуваат колку не сакаат. Некои сакаат да спијат со сопствениците, а некои да делат сочни бакнежи. Нивните гестови на љубов во секојдневните животи...