Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Македонија ТОП ВЕСТИ

(Во живо) Масовна посетеност на трибината на СДСМ во Прилеп – Се очекува пристигнувањето на премиерот Зоран Заев

Салата во Домот на Културата Марко Цепенков во Прилеп е претесна да ги прими сите заинтересирани прилепчани кои ќе присуствуваат на трибината која ја организира СДСМ, а на која се очекува пристигнувањето на премиерот Зоран Заев.

Проследете ја во живо преку CENTAR.MK

Можеби ќе ве интересира

Субвенциите за купување на куќа или стан од 50.000 евра можат да стигнат до 20.000 евра: Целосен прирачник како да аплицирате за нов стан/куќа и да добиете субвенции

CENTAR MKD

СДСМ: Програмите на нашите кандидати за градоначалници го имаат најдоброто – важни и реално остварливи проекти за подобар животен стандард

M T

СДСМ победува во Битола, открива анкетата на агенцијата Стратум Р&Д напрачана од “Макфакс.

M T