10.8 C
Скопје
2. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » втор круг
МАКЕДОНИЈАИЗБОР

Окрупнува поддршката за Петре Шилегов за вториот круг

M T
По завршувањето на првиот круг од локалните избори во неделата и добиените резултати, започна обединувањето на демократските сили во државата. Со повик за поддршка на...