31.8 C
Скопје
10. август 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » студентски домови
Centar Македонија Во тренд...

Се отвораат студентските и средношколските домови – во двокреветна соба ќе може да биде сместено само едно лице

CENTAR MKD
На денешната седница е прифатена препораката на Комисијата за заразни болести во врска со отворањето на студентските и средношколските ученички домови според која тие треба...