6.8 C
Скопје
6. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » прашање
МакедонијаВо тренд...

Маричиќ: Во преговарачката рамка нема ниту едно прашање поврзано со историјата и Протоколот

M T
„Во преговарачката рамка не е наведено ниту едно прашање поврзано со историјата ниту пак со протоколот којшто го потпишавме ова лето како основа за вадење...
CentarМозаик

Прашање на кое многумина мислат дека го знаат одговорот: Еве зошто гумите се црни

M T
Откако беше направен првиот автомобил, технологијата и производството многу напреднаа. Едно нешто во таа индустрија, сепак, остана исто – автомобилските гуми се уште се црни....