11.8 C
Скопје
26. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » Партизани
CentarМозаикВо тренд...

Југославија: Еве како се справуваа партизаните со антиваксерите

M T
Денес, антиваксерите се еден од најголемите кочници кога станува збор за борбата против пандемијата на коронавирус. Нивните неаргументирани тврдења, за жал, допираат до голем број...
CentarМакедонијаВо тренд...

Спасовски: И Куманово е ослободено од македонските партизани, но мора да си простиме за да одиме напред

CENTAR MKD
Министерото за внатрешни работи Оливер Спасовски повика да не се дозволи тоа што се случувало пред седум-осум децении да биде пречка за нашето одење напред,...