Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : macedonia

Centar Македонија ТОП ВЕСТИ

ВО ЖИВО: Коронавирусот стигна во Македонија – Обраќање на Оливер Спасовски и Венко Филипче до нацијата

CENTAR MKD
Во Македонија е регистриран првиот случај на коронавирус. Според неофицијални информации се работи за заболен кој бил позитивен на првиот коронавирус тест. Во живо во...
Технологија Во тренд... ТОП ВЕСТИ

Facebook “крахираше”, не функционираа мобилната и десктоп верзијата

CENTAR MKD
Корисниците на Facebook речиси половина час не можеа  да ги користат услугите на големата социјална мрежа ширум светот од 18 часот доцна попладнево. Засега нема...