Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : лица

Свет

Кремљ: Карантин и темелно тестирање за лицата кои се среќаваат со Путин

M T
Кремљ продолжува да презема посебни безбедносни мерки поради пандемијата на коронавирусот при организирање на состаноците на рускиот претседател Владимир Путин, изјави денеска портпаролот на Кремљ,...