Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » кавга
МакедонијаТОП ВЕСТИ

СДСМ: Мицкоски има интереси, затоа е кавгата во Скопје, за пари

M T
Ништо не се менува во ВМРО-ДПМНЕ, очигледно е дека и Христијан Мицкоски ја продолжува праксата на својот претходник, да се меша во работата на сите...
Македонија

Тендер од 136 милиони е причината за кавгата со Арсовска, Мицкоски да каже која е неговата улога?

M T
„Пари од тендер вреден 136 милиони евра е причината за жестоките кавги меѓу Данела Арсовска и Христијан Мицкоски. Една година по локалните избори се виде...