Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : изборен молк

Македонија Во тренд...

16 и 17 октомври се денови на изборен молк

M T
Агенцијата за аудио и аудиовизуелните медиумски услуги известувa дека од 16 октомври, заклучно со 19 часот на 17 октомври, важат правилата за изборен молк. За...