19.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » гостиварско
Македонија

Приведен крадец од гостиварско

M T
На 09.11.2021 околу 23.00 часот на ул.„Бањешница“ во Гостивар, полициски службеницина СВР Tетово – Одделение за внатрешни работи Гостивар го лишиле од слобода 57-годишниот А.У....