Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : Бранко Црвенковски

Centar Став Македонија

Јовановиќ: Знае ли Бранко, очигледно жив и преку ден, кој е и каков е обичниот Македонец?

CENTAR MKD
Фејсбук статус на аналитичарот Ненад Јовановиќ: Знае ли Бранко, очигледно жив и преку ден, кој е и каков е обичниот Македонец? Како живее. Какви се...
Centar Македонија Во тренд...

Николовски: СДСМ и македонските граѓани избраа иднина и избраа да чекорат напред, многу одамна, а Црвенковски е историја

CENTAR MKD
Искажаните ставови на претседателот на партијата и премиер, Зоран Заев, се ставови на СДСМ, вели Љупчо Николовски, генерален секретар на владејачката партија. Овие ставови се...