9.8 C
Скопје
6. декември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » Ненад јовановиќ

Tag : Ненад јовановиќ

Centar Став Македонија

Јовановиќ: Знае ли Бранко, очигледно жив и преку ден, кој е и каков е обичниот Македонец?

CENTAR MKD
Фејсбук статус на аналитичарот Ненад Јовановиќ: Знае ли Бранко, очигледно жив и преку ден, кој е и каков е обичниот Македонец? Како живее. Какви се...