Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarМакедонија

Инцидент во јавно претпријатие во Крива Паланка – Пријавила дека била нападната од колешката

На 20.01.2023 во 11.30 часот А.С.(49) од Крива Паланка пријавила дека во канцеларија од јавно претпријатие во Крива Паланка по претходно недоразбирање била физички нападната од нејзина колешка М.Т.С.

По целосното документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.