11.8 C
Скопје
26. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Македонија

Жител од охридско паднал од балкон и починал

Денеска во раните утрински часови, поточно во 01.22 часот во СВР Oхрид, било пријавено дека В.Б.(69) од селото Мешеишта, општина Дебарца, паднал од балкон на семејната куќа и починал.

Смрт без траги на насилство е констатирана од лекар во Итната медицинска помош Охрид.

Увид извршиле јавен обвинител и полициски екипи, соопштија надлежните.

Можеби ќе ве интересира

Жител на неготинско Криволак осомничен за производство на марихуана

M T

Жител на Кичево приведен под сомнение дека го убил својот татко

M T