9.8 C
Скопје
26. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarМакедонија

Ужас: Неготинчанец се искарал со целото семејство, а на крај ја претепал сопствената ќерка

Нов случај на семејно насилство е забележан во билтенот на СВР Велес.

Имено, во текот на вчерашниот ден, маж од Неготино на 42 години прво се искарал со целото семејство, а на крај лошиот инцидент завршил како нов случај на семејно насилство.

Татко си ја претепал сопствената ќерка.

Полицијата го потврдила инцидентот за порталот Пресс24.