19.8 C
Скопје
25. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » сопки
CentarМакедонијаВо тренд...

СДСМ: Мицкоски е навикнат да става сопки во клучни моменти за напредокот на државата

CENTAR MKD
Секогаш, во сите клучни моменти за европската иднина, Христијан Мицкоски излегува во јавноста и се обидува да ги поткопува државните позиции, велат од СДСМ како...